Tesisimiz

Adapazarı - Düzce E5 Karayolu üzerinde bulunan ISO 9001 kalite belgesine sahip tesislerimizde öngerilmeli - öngerilmesiz prefabrike beton üretimi yapılmaktadır.

Beton Santrali

Beton santralimiz Pm1 NACE marka saatte 35m3 beton kapasiteli olmakla birlikte otomatik kumandalıdır.

1. Üretim Ünitesi

1500m2 kapalı alana sahip 1. üretim ünitemizde, 16 ton kapasiteli vinç, her türlü beton prefabrik elemanı dökümü için kalıplar ve 600ton kapasiteli öngerme ünitesi bulunmaktadır.

2. Üretim Ünitesi

900m2 kapalı alana sahip 2. üretim ünitemizde, 12 ton kapasiteli vinç, diğer prefabrike çubuk elemanların dökümü için kalıpların yanında, tekstürlü cephe kaplama panelleri dökümü için kalıplar mevcuttur.

Stok Sahaları

Üretim hollerindeki ihtiyacı karşılayan 2 ayrı stok sahası olmak üzere toplam açık alan 3000m2'dir. 1. stok sahasında 15 ton'luk portal vinç, 2. stok sahasında ise 25 ton'luk portal vinç bulunmaktadır.

Jeneratör Odası

2010 yapımı Ford marka karjen yapımı olup 250kw kapasitelidir.

Kazan Dairesi

100m2 alana sahip olup, içerisinde 40m2'lik buhar kazanı, sanayi tipi hidrofor, su tankları mevcuttur. Beton elemanları için gerekli olan buhar kürü, üretim hollerinde bulunan tesisat aracılığıyla rahatlıkla verilebilmektedir. Yakıt olarak tamamen çevreci olan mdf tozunun press'te sıkıştırılmasından elde edilen pelet kullanılmaktadır.

Trafo

500 kw kapasiteye sahiptir.

Laboratuvar

Laboratuvarımızda bilgisayarlı beton press makinası, agrega analizi için elekler, fırın terazi ve numune kapları, numune beton saklama havuzu mevcuttur.

Tesisimiz ISO 9001 belgesine sahiptir.